NÁŠ TÝM

luckaportret1

PhDr. Lucie  ROHLÍKOVÁ, Ph.D.

Působí na Západočeské univerzitě v Plzni a dlouhodobě se věnuje vzdělávání učitelů všech typů škol a lektorů dalšího vzdělávání. Specializuje se na distanční vzdělávání, e-learning a moderní technologie. Je autorkou několika publikací (např. Vyučovací metody na vysoké škole, Učíme se s tabletem) a zkušenou autorkou a tutorkou on-line kurzů. 

 

DSC_61781Mgr. Jan TOPINKA

Vede kurzy pro učitele, seniory a další zájemce v Domě digitálních dovedností v Plzni a  na Univerzitě třetího věku Západočeské univerzity v Plzni. V roli projektového manažera a IT specialisty působí v řadě projektů zaměřených na využití technologií ve vzdělávání.  Je autorem několika on-line kurzů a metodických příruček.

 

images-3Mgr. Tereza RŮŽIČKOVÁ

Vede kurzy zaměřené na ovládání  produktů Apple a jejich využití ve vzdělávání. Je certifikovaná Apple Professional Development (APD) lektorka. Pracuje jako učitelka a lektorka anglického a španělského jazyka a mezi její nejúspěšnější kurzy patří školení využití tabletu při výuce jazyků.

 

images-3PaedDr. Jana VEJVODOVÁ, CSc.

Na Fakultě pedagogické Západočeské univerzity v Plzni přednáší na katedře českého jazyka a literatury. Dlouhodobě se věnuje metodice e-learningu  a využití technologií ve vzdělávání. Je certifikovanou lektorkou práce s interaktivní tabulí  SMART Board. Je autorkou mnoha metodických publikací a on-line kurzů.