REFERENCE

 

 

_MG_6022_MG_6257_MG_6140_MG_6167 VYUŽITÍ TECHNOLOGIÍ VE VZDĚLÁVÁNÍ  (základní ovládání tabletů, interaktivních tabulí, počítačů, chytrých telefonů, didaktické využití technologií ve vzdělávání, technologie ve vzdělávání předškoláků, žáků a studentů, osob se speciálními vzdělávacími potřebami, seniorů, účastníků dalšího vzdělávání)

 • Dům digitálních dovedností v Plzni
 • Západočeská univerzita v Plzni (Ústav celoživotního vzdělávání, Univerzita třetího věku)
 • Masarykova univerzita v Brně (Kabinet informačních studií a knihovnictví)
 • Nakladatelství Fraus
 • 1. VOX a.s.
 • FM consulting s.r.o.
 • Asista a.s.
 • CMC Graduate School of Business
 • LEGRO CONSULT s.r.o.
 • Everesta s.r.o.
 • Základní škola Martina Luthera a Mateřská škola Klubíčko v Plzni
 • Masarykova základní škola v Plzni
 • 26. základní škola v Plzni
 • Základní škola Město Touškov
 • Základní škola, Mateřská škola speciální a Praktická škola Jesenice
 • Základní škola speciální Diakonie ČCE Merklín
 • Základní škola Petrovice u Sedlčan
 • Základní škola a mateřská škola Chyňava
 • Základní škola a mateřská škola Domažlice
Snímek obrazovky 2015-05-03 v 20.17.16 LEPORELO A WEB OSVOBOZENÍ PLZNĚ  – www.osvobozeniplzne.cz 

Ve spolupráci s kreslířkou Rufinou Bazlovou a historikem Miroslavem Breitfelderem jsme vytvořili leporelo pro děti, které na dvanácti obrázcích shrnuje hlavní informace o osvobození Plzně v roce 1945. Pomocí QR kódů je možné z jednotlivých obrázků leporela přejít k doplňujícím materiálům na webových stránkách. Děti zde naleznou fotografie, videa, kvízy, mapy a další zajímavosti. Materiál byl vytvořen pro Magistrát města Plzně s podporou Evropského hlavního města kultury 2015.

_MG_6149 INTERAKTIVNÍ UČEBNICE HUDEBNÍ VÝCHOVY – http://flexibooks.cz/hudebni-vychova/c-1439/
Pro nakladatelství Fraus zpracovala Lucie Rohlíková ve spolupráci s Jakubem Šedivým učebnici Hudební výchova pro 6. a 7. ročník základních škol a odpovídající ročníky víceletých gymnázií. Součástí kompletu materiálů je tištěná učebnice, multimediální interaktivní učebnice, zpěvník, audionahrávky a příručka pro učitele.

Tablet_Zdenek21

KNIHA A WEB UČÍME SE S TABLETEM  – www.ucimesestabletem.cz 

Lucie Rohlíková vydala v květnu 2015 ve spolupráci s Ondřejem Neumajerem a Jiřím Zounkem v nakladatelství Wolters Kluwer publikaci věnovanou využití tabletů ve vzdělávání “Učíme se s tabletem”. Ke knize jsme připravili rozsáhlou on-line podporu na webových stránkách.

Snímek obrazovky 2014-11-26 v 20.55.40 ON-LINE KURZY A WEB SŠ LETECKÁ – www.ssletecka.com
Střední škole letecké v Kunovicích jsme zajistili technické i obsahové zpracování školních internetových stránek a pomohli s přípravou multimediálních on-line kurzů realizovaných v rámci projektu Další vzdělávání pracovníků leteckého průmyslu.
vox METODICKÉ PŘÍRUČKY PRO LEKTORY – http://vzdelavani.fmconsulting.cz/?page_id=30
Pro společnost 1. Vox a.s. v rámci projektu realizovaného FM consulting s.r.o. zpracovala Lucie Rohlíková metodickou příručku “Standardy využívání netbooků a tabletů při lektorování” a Jana Vejvodová metodickou příručku “Standardy využívání interaktivní tabule při lektorování”.
remesla E-LEARNING ŘEMESLA NÁS BAVÍ – www.remeslanasbavi.cz
Lucie Rohlíková a Jan Topinka participovali na realizaci e-learningových kurzů o řemeslech pro PaNaMo z.s. v rámci projektu ŘEMESLA NÁS BAVÍ – zvyšování zájmu žáků základních škol o řemesla prostřednictvím praktických činností a multimédií, registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.18/02.0028.
dagest WEB DAGEST s.r.o. – www.dagest.cz
Webový portál pro firmu zabývající se eventy, reklamou a marketingovou produkcí byl realizován návrhem struktury webových stránek, výběrem šablony a její úpravou dle přání zákazníka. Součástí spolupráce bylo zaškolení pracovníků firmy pro práci s redakčním systémem WordPress.
sumava ON-LINE KURZY ŠUMAVA, ČESKOU PŘÍRODOU KROK ZA KROKEM – www.sumava.adlib.cz
Zkušenosti s přípravou metodických materiálů a kurzů pro učitele jsme zúročili při přípravě kurzů v projektu Šumava – českou přírodou krok za krokem, další vzdělávání učitelů přírodovědných oborů na základních školách v Plzeňském kraji, registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.47/02.0017, který realizovala firma TPMC s.r.o.
Snímek obrazovky 2015-05-20 v 23.27.34 WEB ZEDNICTVÍ PAJEREK  – www.zednictvipajerek.cz 

Příjemnou zakázkou byla pro nás možnost navrhnout a vytvořit webové stránky pro malou stavební firmu. Firma stránky využívá především jako prezentaci vlastní práce a další možnost, jak se zviditelnit a získat nové zakázky.

ecesta INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE V CESTOVNÍM RUCHU – www.asista.cz/ecesta
Pro společnost Asista a.s. zpracoval Jan Topinka on-line kurz Informační technologie v cestovním ruchu v rámci projektu eCESTA – podpora vzdělávací nabídky pro účastníky dalšího vzdělávání v cestovním ruchu, registrační číslo projektu CZ.1.07/3.2.06/04.0025.
Snímek obrazovky 2016-07-13 v 23.16.28 E-SHOP – MAMEN  – www.mamen.cz

Realizace e-shopu pro velmi nadanou a velmi milou kreslířku p. Menčíkovou byla velmi inspirativní. Vřele doporučujeme navštívit některý z jejich kurzů kreslení. E-shop běží na systému Prestashop.

Snímek obrazovky 2016-07-13 v 23.25.53 WEB – Mzdová účetní kancelář  – www.mzdovaucetnikancelar.cz

Webové stránky Plzeňské firmy zabývající se účetnictvím, mzdami, daňovým poradenstvím.

Snímek obrazovky 2016-07-13 v 23.07.15 E-SHOP – STAVEBNICE BIOBLO  – www.stavebnicebioblo.cz

Další zajímavou zakázkou byla pro nás možnost vytvořit e-shop pro ekologickou stavebnici BIOBLO. E-shop běží na systému Prestashop.

Snímek obrazovky 2016-07-13 v 23.08.47 E-SHOP – NÁBYTEK NA ZAHRADU  – www.nabyteknazahradu.eu

Tento e-shop kvalitního dřevěného nábytku českého distributora Asko byla také velmi příjemnou zakázkou. E-shop běží také na systému Prestashop.

WEB – Obrazy a malby v interiéru  – www.michaelamaresova.cz

Webové stránky umělkyně, která maluje obrazy, portréty a vše také maluje i na zeď byla zajímavá zkušenost. Web je postavený v redakčním systému WordPress.