Nabídka kurzů

 

Realizujeme celou řadu kurzů pro vzdělávací instituce i jednotlivé zájemce. Rádi připravíme kurz na míru Vašim potřebám. 

_MG_6382 KURZY PRO UČITELE

EDUTIP s.r.o. je vzdělávací institucí, která byla dne 19. 8. 2014 akreditována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Naše akreditované kurzy jsou zaměřeny především na využití technologií.

Prohlédněte si anotace kurzů pro učitele a vyberte si ten pravý!

 

 

_MG_6435KURZY PRO SENIORY

Milá zpětná vazba, kterou nám senioři v našich kurzech poskytují, svědčí o tom, že klidným a trpělivým přístupem s úsměvem lze pro práci s technologiemi nadchnout účastníky jakéhokoli věku.

Vedle kurzů pro malé skupiny seniorů nabízíme  individuální konzultace a technickou pomoc s technologiemi a jejich nastavením (v Plzni a okolí).

Informujte se o našich otevřených kurzech a kontaktujte nás v případě zájmu o konzultace!

 

 

_MG_6317KURZY, WORKSHOPY, PŘEDNÁŠKY, KONZULTACE

Pokud máte zájem o kurzy, přednášky nebo konzultace z oblasti využití technologií ve vzdělávání, jsme připraveni zajistit je pro Vás dle Vašich konkrétních potřeb a možností. Vzhledem k velkému záběru našich aktivit a dosavadních zkušeností, jsme flexibilní, a rádi Vám připravíme vzdělávací akci na míru.

Mrkněte, jestli se Vám nehodí naše nejbližší veřejné akce a napište nám, těšíme se na spolupráci!